Ticketing
3 May 2020 (Sun),
10 May 2020 (Sun),
16 May 2020 (Sat),
24 May 2020 (Sun),
30 May 2020 (Sat),
31 May 2020 (Sun)
觀塘興業街14號永興工業大廈
特價每位$990,二人同行 每位$800
contributed by


💡 使用100% 香港生產,純正925純銀製作,不是銀黏土 😉

【DeLuxe 進階銀匠系列工作坊】以錬金術打造專屬於你和你們的回憶,適合喜歡挑戰較高難度及有手作經驗的情侶閏蜜,教你親手打造世上獨一無二的 ▍925純銀飾物 ▍

參加者好評如潮🌟🌟🌟🌟🌟:
https://www.facebook.com/backcolumn/reviews/


💬請使用Whatsapp 直接預約 & 查詢(快速回覆)👉🏻:https://bit.ly/2zWXBil (+852 64430354)



你可以親手喺自己飾物上面打上自己同閏蜜&❤❤另一半既名字、日期或字句等作為定情信物㗎!

完成後保證有一件你喜歡嘅純銀飾物品可以雙雙帶回家!
工作室有多款不同樣品,睇完至慢慢決定🤗




課程時間表:
(週一至五 𝗔𝗻𝘆𝘁𝗶𝗺𝗲週末假期 𝘄𝗵𝗼𝗹𝗲 𝗱𝗮𝘆 都可預約喔!
即使以下未有列出的日子,只要聯絡我們,都可以為你安排😎)

📍3 May (Sun) 1-3:30pm
📍3 May (Sun) 4-6:30pm

📍9 May (Sat) 1-3:30pm
📍9 May (Sat) 4-6:30pm
📍9 May (Sat) 7-10pm

📍10 May (Sun) 1-3:30pm
📍10 May (Sun) 4-6:30pm

📍16 May (Sat) 1-3:30pm
📍16 May (Sat) 4-6:30pm
📍16 May (Sat) 7-10pm

📍17 May (Sun) 1-3:30pm
📍17 May (Sun) 4-6:30pm

📍23 May (Sat) 1-3:30pm
📍23 May (Sat) 4-6:30pm
📍23 May (Sat) 7-10pm

📍24 May (Sun) 1-3:30pm
📍24 May (Sun) 4-6:30pm

📍30 May (Sat) 1-3:30pm
📍30 May (Sat) 4-6:30pm
📍30 May (Sat) 7-10pm

📍31 May (Sun) 1-3:30pm
📍31 May (Sun) 4-6:30pm

⭐️**如果以上固定課程時間既日子不適合繁忙的你,好歡迎你直接私家預約我哋架!**


學習傳統*925純銀*金工技巧:
退火備料
以鎚擊造出各種質感的紋理
鋼印敲字
銼修打磨
修整定型
學習使用專業金工機器,製作出持久閃亮的925銀器

價錢:
原價:HK$1050/人
特價:HK$990/人
【🌈加推優惠:二人同行相親相愛價 ($800/人)💫】
隨附禮物盒,送禮自用佳宜

- 以上價錢包括925純銀材質、製作前練習材料、所有工具、禮物盒,無其他收費


地點:
觀塘興業街14號永興工業大廈 (觀塘站出行7分鐘,The Wave旁)

💬請使用Whatsapp 直接預約 & 查詢(快速回覆)👉🏻:https://bit.ly/2zWXBil (+852 64430354)
(因我們的課堂預約都很快額滿,故建議先聯絡以確認有空位喔!)




重溫更多過往學生對【後欄打金】既五星評價😄:https://www.facebook.com/backcolumn/reviews/
Timable TicketingTimable Ticketing | member sale
4 May (Mon) noon onward

(ended)